Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br

  • 220 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Gelegen binnen 11 minuten wandelafstand van de Mariamman tempel, heeft Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br Bangkok een eenvoudige toegang tot Skytrain- Nana treinstation dat op 4 km verderop ligt. Gasten zullen zeker profiteren van draadloos internet en privéparkeren in dit appartement van 220 m², dat zich in de Embassy wijk bevindt.

Deze accommodatie heeft een balkon en een zitruimte, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de stad. Bij Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br heeft onder andere een terras.

Om uw comfort te verhogen, heeft het appartement een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Dit 2-badkamer appartement ligt op een welgelegen locatie in Bangkok dicht bij metrostation Surasak, op 10 minuten wandelafstand ervandaan. Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br is binnen 2 km afstand van het Jim Thompson House Museum te vinden. Deze 3-slaapkameraccommodatie bevindt zich op 10-minuten rijden van het Koninklijk Paleis van Bangkok. Dit appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt in de onmiddellijke nabijheid van Sathorn busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br Bangkok
Bangkok Duplex Silom No 6
Mobiele prijsaanbieding

Bangkok Duplex Silom No 6

9.0
Schitterend 1 beoordeling
0 m van de accommodatie
USD 149 USD 134
per nacht
Baan Khun Pra Duplex Rm3 Bangkok
Mobiele prijsaanbieding

Baan Khun Pra Duplex Rm3 Bangkok

9.2
Schitterend 40 beoordelingen
5 m van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
P4 Silom Large 2Beds Full Kitchen Wifi 4-6Pax
Mobiele prijsaanbieding

P4 Silom Large 2Beds Full Kitchen Wifi 4-6Pax

7.7
Goed 19 beoordelingen
121 m van de accommodatie
USD 67 USD 60
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Bangkok Don Meung
    28 km

    Treinstations

    BTS-Chong Nonsi
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br te vinden?
      Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br is in de Cannaregio wijk gesitueerd, binnen 11 minuten wandelafstand van de Mariamman tempel.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Bangkok een bezoek brengt aan de Mariamman tempel (850 m) en de Wat Pho binnen 4 km afstand van Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br.
    • Hoeveel kost het om bij Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br te verblijven?
      De huurprijs van Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br is $99.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br?
      Restaurants in de buurt van Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br zijn onder andere Ban Chiang en Bevanda restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br?
      Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br heeft een totale oppervlakte van 220 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Bangkok Don Meung
    28 km

    Treinstations

    BTS-Chong Nonsi
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Baan Khun Pra Apt No4 Duplex 3Br Bangkok

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten